Lietuvos oro erdvė tapo dar labiau prieinama inovacijoms, nes „Oro Navigacija“ pristatė naują bepiločių orlaivių (dronų) eismo valdymo sistemą – U-Space. Ši sistema leis dronų operatoriams ir gyventojams lengviau bei saugiau naudotis oro erdve. Sukurta drauge su partneriais iš Austrijos, sistema užtikrina patogesnę eismo kontrolę, suteikia daugiau galimybių komerciniams dronų naudojimo tikslams ir palengvina dronų skrydžių patvirtinimą bei planavimą.
Praėjusią savaitę GeoNovus ofise vyko įdomi ir edukacinė ekskursija, kurioje dalyvavo Vilniaus universiteto Kartografijos ir GIS 3 kurso studentai, lydimi savo dėstytojo, Doc. dr. Lino Bevainio. Ši ekskursija buvo puiki proga studentams gilinti žinias apie aerometodus, aerofotografavimo technologijas ir jų taikymo galimybes.
Matrice 350 RTK su Zenmuse L2 kamera suteikia galimybę saugiai ir efektyviai atlikti elektros linijų inspektavimo darbus su „Power Line Follow“ neseniai išėjusią funkcija. Ši funkcija leidžia dronui automatiškai atpažinti elektros linijas ir tik vienu paspaudimu pradėti misiją.
Neseniai pradėjome aktyviai ieškoti naujų technologinių sprendimų viešojo saugumo srityje. Todėl pristatome Jums SENSYS magnetometrus MagR4 ir MagR3. Bandymų metu šiuos magnetometrus montavome ant DJI Matrice 350 drono, kuris pasižymi išskirtiniu universalumu ir patikimumu atliekant įvairias skrydžių misijas.
Gegužės 3 dieną „Vilties" specialiojoje mokykloje-daugiafunkciame centre vyko jau antrasis Kartografijos magistrantų renginys, kur prisidėjo taip pat GeoNovus įmonė.
Balandžio 25 d. dalyvavome F9 organizuojamoje "Parrot dienoje"! Tai buvo turiningas renginys, kurio metu susipažinome su įspūdingomis naujovėmis saugumo srityje. Šias naujoves pristatė kompanijų Reveal Technology, ATAK, Tomahawk Robotics ir VizEdge Air atstovai. Šie pristatymai papildė mūsų žinias ir leis mums sekti naujausias tendencijas saugumo srityje.
Sudervės seniūnijoje vykusiame seminare "Optinių ir multispektrinių bepiločių orlaivių panaudojimo galimybės žemės ūkyje", kurį surengė įmonė "GeoNovus", dalyviai turėjo progą išmokti tiek teorinių, tiek praktinių dronų naudojimo būdų žemės ūkyje.
Ar jūs galvojote apie tai, kaip 3D lazerinis skenavimas bepiločiu orlaiviu gali pagerinti jūsų kasdieninį darbą? Norėtumėte sužinoti, kaip kartografuoti su Lidar dronu ir pasiekti norimą rezultatą?
Prieš kelias dienas mūsų komanda turėjo puikią galimybę prisidėti prie VDU Žemės ūkio akademija, vystomų tyrimų žemės ūkio srityje. Naudodami DJI Matrice 350 RTK droną bei MicaSense RedEdge-P multispektrinę kamerą, skrydžio misijos metu, rinkome javų lauko duomenis.
Bepiločio orlaivio DJI Mavic 3 Enterprise ir PIX4Dmapper programinės įrangos derinys atveria puikias galimybes tiems, kurie ieško efektyvaus aerokartografavimo sprendimo.
Šiandien mes su dideliu pasididžiavimu pristatome naująjį DJI droną - #Matrice350RTK! Mes be galo laukėme šio modelio atvykimo į mūsų biurą, ir dabar esame pasirengę pasidalinti su jumis mūsų įspūdžiais.
Liepos 5 dieną įvyko įdomūs ir informatyvūs mokymai, skirti Lietuvos Geležinkeliams.
NATO viršūnių suvažiavimo metu liepos 7 - 13 dienomis
Aerokartografavimo užduočių atlikimui sukurtas kompaktiškas dronas, DJI Mavic 3 Enterprise, tampa rimtu konkurentu DJI Phantom 4 RTK, kuris, ko gero, šiuo metu dažniausiai naudojamas dronas centimetriniam RTK kartografavimui.
Džiaugiamės ir didžiuojamės prisidėję prie Lietuvos kariuomenė kompetencijų stiprinimo
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įsigijo 10 įvairios paskirties dronų, padėsiančių operatyviau ir efektyviau atlikti reikalingas žvalgybas didelėse teritorijose.
2020 metų Spalio 14 d. DJI Intergeo parodoje pristatė du naujus sensorius matavimams. Vienas jų LiDAR skeneris Zenmuse L1, o kitas aukštos raiškos kamera Zenmuse P1.